חלק מהעולם של אגודת מגלי הארצות הן הסיעות. לכל סיעה יש את השאיפות שלה ואת החזון שלה לגבי איך העולם צריך לפעול. ביצירת הדמות כל שחקן בוחר סיעה אליה הוא מצטרף וככל שהוא יקדם את החזון שלה לאורך המשחקים הוא יזכה בדברים עתידים.

להלן רשימת הסיעות כולל התקצירים שלהן:

Faction-Andoran_SML

אנדורן – חברים בסיעה זו פועלים על מנת להפיל רודנים מבפנים, לעזור לחבורות מורדים בעזרת ציוד משאבים ומודיעין. הם מתעבים עבדות וינקטו בצעדים קיצוניים כנגד אלו אשר קונים ומוכרים אנשים.

Faction-GrandLodge_SML

הלשכה הגדולה – תופסים את עצמם כסיעה שנמצאת מעל לוויכוחים של אנשים חיצוניים. סיעה זו היא בעלת הברית החזקה ביותר של מועצת העשרה, האגודה הסודית אשר שולטת באגודת מגלי הארצות.

Faction-Qadira_SML

קאדירה – סיעה זו שואפת לשלוט בכל המסחר באזור הים הפנימי, על ידי שבירה של מונפולים הפועלים באזור וכפיה של החוקי הסיעה במקומם. על מנת להשיג את מטרה זו חברי הסיעה נוקטים פעולות אכזריות אשר עלולות לגרום לבושה גדולה בקרב הצ’לאקסין.

Faction-SilverCrusade_SML

מסע הצלב הכסוף – הסיעה מורכבת בעיקר מאבירי קודש, כהנים ושאר משרתים של האלים הטובים. חברי הסיעה שואפים לנצל את משאבי האגודה על מנת לעשות מעשים טובים ברחבי העולם. הם מתנגדים נחרצות לסיעות אשר יורידו את המוניטין של האגודה לביוב על מנת לקדם את המונטין שלהן. בסיעה זו פועלים על מנת להעלות את המוראל של מגלי ארצות אחרים.

Faction-Cheliax_SML

צ’ליקס – ההבטחה לכוח ולעושר מפתים רבים להצטרף לסיעת הצ’ליקס. הסיעה שואפת להפיץ את האמונה והסדר בשם אוסמדואס ברחבי הים הפנימי והסביבה.

Faction-Osirion_SML

אוסיריון – ברוב הכתבים מתייחסים לאוסריון, ממלכת המדבר, כארץ אשר נעלמה ולא מהווה יותר כוח אשר ראוי להתייחס אליו. נסיך הארגמן קהמט השלישי, סנדק הסיעה, שואף להשיג מחדש את הסודות והעתקים של הממלכה על מנת להגשים את גורל הממלכה.

Faction-Sczarni_SML

סקרזיני – לא כל מגלי הארצות משרתים את האגודה מסיבות טהורות. חברי סיעה זו לא בוחלים בשימוש משימות האגודה לקידום מעמדם האישי.

Faction-Taldor_SML

טאלדור – למרות שימי התהילה של האימפרית הטאלדנית הכבירה אשר שלטה בעבר בחלק עיקרי בים הפנימי עברו, חברי סיעת טאלדור שואפים להשיג תהילה זו מחדש. לא על ידי כיבוש השטח כמו בימי העבר אלא על ידי שיסוע אויבי הסיעה אחד כנגד השני, נצחונות פוליטים ועל ידי כיבוש אבשלאם. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.