אגודת מגלי הארצות, אגמא”ר, היא השלוחה הישראלית של Pathfinder Society. המשחק המאורגן של Pazio המתרחש בעולם של פאת’פיינדר.
המשחק התחיל אי שם ב2008 ומאז הצטרפו אליו כ-200,000 שחקנים ברחבי העולם ועכשיו המשחק הגיע באופן רשמי לארץ.

מאז GenCon 2008 כל שנה מתחילה עונה חדשה של המשחק. עונות 0-3 היו עונות כלליות ומאז עונה 4 הם התחילו לעשות עונות עם ת’מה ספציפית יותר.
עונה 4 הייתה ממוקמת בממלכת ואריסיה, שם האגודה פעלה על מנת להגדיל את השפעתה בממלכה.
לאחר ההצלחה של עונה 4 עונה 5 קושרה למערכה חרון הצדיקים, ונקראת שנת השד. כל התרחישים היו מעורבים במסע הצלב של מנדב נגד הפצע עולם; כיבוש מבצר השמים הגמדי העתיק, יורמורדון על מנת להקים מאחז קבוע בפצע עולם.
עונה 5 נגמרת בקרוב ועונה 6 הוכרזה, היא תהיה מקושרת למערכה החדשה אלי הפלדה. המערכה משלבת מחקר וסיקור של ממלכת נומריה שם לפני אלפי שנים התרסקה חללית מגלקסיה רחוקה. המערכה תהיה משולבת אלמטי מד”ב בנוסף לאלמנטי פנטזיה של העולם.

כל שחקן באגודה בונה דמות לפי החוקים המופיעים באתר או מוריד דמות מוכנה מהאתר. לאחר מכן הוא יכול יש לקפוץ לעניינים. בסוף כל תרחיש הוא מקבל דף כרונולוגי אשר מכיל תיעוד של התרחיש והדברים שהוא קיבל בו. בדף גם מצויין הציוד שהוא מצא ודברים נוספים אשר הוא יכול להוסיף לדמות כמו אנשי קשר ואפשרות לשחק גזעים סגורים. הדמות של השחקן מתקדמת איתו לתרחישים אחרים והוא אף יכול לקחת אותה איתו לכל סשן בעולם.

המנחים לא נשארים מקופחים, הם מקבלים את ההרפתקאות בחינם מפאיזו. ולאחר כל דיווח של תרחיש הם מקבלים נקודות אשר איתן הם עולים דרגות ומקבלים פרסים מפאזיו ואת היכולת להריץ הרפתקאות מיוחדות שמנחים אחרים לא יכולים. בנוסף הם יכולים לצרף את הדמות שלהם לסשנים בהם אין נוחכות מלאה ובכך גם לקדם את הדמות שלהם בעולם של אגמא”ר.

מארגני כנסים אשר רוצים לשתף פעולה עם האגודה יקבלו מוצרים מפאזיו אותם ניתן לחלק לשחקנים בכנס כפרסים שונים. דבר היעודד שיתופי פעולה נוספים עם החברה והאגודה.

ניתן להשתתף באירועים של אגמא”ר בכל מקום. בכנסים, בבית עם חברים, כחלק ממערכה מתמשכת בת’מה של העונה (28 הרפתקאות בעונה מספק תוכן לשנה) ואפילו כהרצה ברשת עם חברים ברחבי העולם.

 

בואו להיות חלק מהחוויה של אגאמ”ר בעולם,

בברכה,
יהודה חלפון
אחראי אירועים של אגמא”ר
[email protected]

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.